Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Kampat! Z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie!

Kampat to firma sprzątająca zajmująca się sprzątaniem zarówno podstawowym, jak i kompleksowym. Oferujemy Państwu utrzymanie czystości mieszkań, domów, firm, biur, miejsc użyteczności publicznej. Sprzątamy również strychy, garaże, piwnice oraz klatki schodowe. Naszą specjalnością jest także pranie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych oraz tapicerek samochodowych. Atutem naszej firmy są ogromne możliwości dostosowania się do oczekiwań klienta. Poniżej przedstawiamy państwu naszą ofertę.

    Oferta HOME

  • Ofertę kierujemy do odbiorców prywatnych chcących zoptymalizować swój czas, przeznaczając go dla rodziny, na ulubione hobby bądź odpoczynek. Każdy klient HOME może liczyć na specjalne przygotowanie i dostosowanie oferty do jego potrzeb w sposób, który spełni jego wszelkie oczekiwania. W ofercie posiadamy sprzątanie wszystkich rodzajów mieszkań, domostw oraz wszelkich nieruchomości będących częścią państwa życia. Zapraszamy do sprawdzenia oferty! Wystarczy kliknąć na powyższy link bądź odwiedzić zakładkę "Cennik".

  • Oferta BIZNES

  • Oferta jest przeznaczona dla każdej firmy dbającej o najdrobniejszy szczegół. Jako firma sprzątająca, jak nikt inny rozumiemy jak ważne jest zachowanie czystości i porządku w miejscu pracy. Dlatego ze szczególną starannością podchodzimy do naszych obowiązków względem naszych partnerów. Oferujemy sprzątanie biur, obszarów roboczych, oraz wszelkich innych obszarów wchodzących w skład Państwa biznesu. Zapraszamy do sprawdzenia oferty! Wystarczy kliknąć na powyższy link bądź odwiedzić zakładkę "Cennik".

  • Pranie tapicerki samochodowej, mebli tapicerowanych oraz dywanów metodą ekstrakcyjną

  • Oferta sprzątania trudnodostępnych miejsc w dywanach, tapicerce samochodowej oraz meblowej. Posiadamy zestaw bezpiecznych, o najwyższej jakości środków czyszczących wiodących marek,gwarantujących usługę na najlepszym poziomie. Zapraszamy do sprawdzenia oferty! Wystarczy kliknąć na powyższy link bądź odwiedzić zakładkę "Cennik".

  • Czyszczenie Parą

  • Z uwagi na różnorodność posiadanego przez Państwa sprzętu, czyszczenie parą zadba o czystość każdego sprzętu wymagającego specjalistycznego podejścia.Czyszczenie parą,jako że nie korzysta z żadnych dodatków chemicznych jest metodą czyszczenia w stu procentach bezpieczną, zarówno dla różnorodnego sprzętu, jak i jego użytkowników. Oprócz naturalności metody czyszczenia parą, gwarantujemy jej niepodważalną skuteczność. Zapraszamy do sprawdzenia oferty! Wystarczy kliknąć na powyższy link bądź odwiedzić zakładkę "Cennik".